Інтернет-провайдер Prosto звернувся до мешканців частини Нікопольщини, заявивши, що, через активні бойові дії немає можливості обслуговувати мережу і усувати пошкодження.
Оголошення оприлюднила у своєму офіційному телеграм-каналі 22 травня Марганецька міська рада, передає Nikopolnews.
Кого стосується звернення
Звернення стосується мешканців населених пунктів Марганецької і Мирівської громад:
- Вищетарасівка,
- Новокиївка,
- Іллінка
- СОТ Збагачувач,
- Марганець — Острів,
- Новокам’янка,
- Добра Надія.
Інтернет-провайдер звернувся до мешканців частини Нікопольщини
Через воєнну агресію з боку рф та бойові дії на території району ми фактично не маємо можливості обслуговувати мережу. Через високий рівень небезпеки виїзд монтажних бригад тимчасово неможливий. Поки що частково зберігається можливість користування інтернетом тільки у Марганець-Острів. В інших населених пунктах, на жаль, ми тимчасово призупиняємо надання послуг, – йдеться у заяві
Провайдер обіцяє повернутися до відновлення мережі щойно це буде технічно можливим та не становитиме загрози для життя співробітників.
Кошти на абонентських рахунках будуть заморожені, абонплата за період простою нараховуватися не буде. У разі потреби ви можете звертатися за поверненням коштів до Служби підтримки.
Сподіваємося на ваше розуміння. У разі виникнення запитань або для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до Служби підтримки. З повагою, інтернет-провайдер Prosto, – йдеться у повідомленні
Ще новини Нікопольщини: «Я розумію ваші емоції, але рішення про обов’язкову евакуацію ухвалене не “для галочки”» – начальник Нікопольської РВА звернувся до мешканців




