Допомога українцям
34
34

У Мирівській громаді працюють над Статутом: відбулося друге засідання робочої групи

У Мирівській громаді працюють над Статутом: відбулося друге засідання робочої групи

У Мирівській громаді обговорили структуру майбутнього Статуту та визначили подальші кроки роботи над документом.

Про це повідомляє Мирівська сільська ТГ, передає Nikopolnews.

У Мирівській громаді обговорили структуру майбутнього Статуту

У Мирівській сільській територіальній громаді відбулося друге засідання робочої групи, яка займається розробленням Статуту громади.

Засідання відкрила координатор робочої групи, секретар сільської ради Вікторія Ткаченко. Під час зустрічі фахівчиня по роботі з громадами Благодійного фонду «Право на захист» Марина Іванушкіна представила структуру проєкту Статуту та ознайомила присутніх з основними розділами документа.

Учасники робочої групи обговорили запропоновану структуру, висловили власні пропозиції та зауваження, а також визначили подальші кроки щодо підготовки проєкту Статуту.

Попереду — спільна робота над наповненням розділів документа, який має стати важливим нормативним актом громади. Саме Статут визначатиме основні засади місцевого самоврядування, участі жителів у вирішенні питань місцевого значення та подальшого розвитку громади.

photo 2026 06 22 14 19 56 (2)

photo 2026 06 22 14 19 56 (3)

photo 2026 06 22 14 19 56

Ще новини Нікопольщини: Відбулася сесія Томаківської селищної ради: про що говорили

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо