На Дніпропетровщині внаслідок нічної атаки російських військ на енергетичну інфраструктуру без електропостачання тимчасово залишилися понад 34 тисячі родин.
Про це повідомляє ДТЕК, передає Nikopolnews.
Ворог атакував енергетичний обʼєкт ДТЕК на Дніпропетровщині
У ніч на 23 червня російські війська атакували енергетичну інфраструктуру Дніпропетровської області.
Унаслідок удару без електропостачання тимчасово залишилися понад 34 тисячі родин.
Фахівці ДТЕК оперативно розпочали відновлювальні роботи одразу після обстрілу.
Вже за кілька годин електропостачання було повністю відновлено для всіх споживачів, які постраждали від знеструмлення.
Новини Нікополя: У Нікополі понад 420 родин з дітьми отримали набори побутової хімії (фото)




