26 червня ще 7 захисників з Дніпропетровщини повернулися з ворожого полону.
Повідомив начальник ОВА Олександр Ганжа, передає Nikopolnews.
Сьогодні між Україною та Росією відбувся ще один обмін військовополоненими. В рамках нього повернулися 160 захисників України. Серед них – 7 з Дніпропетровщини. За словами Олександра Ганжі, вони провели у неволі чотири роки.

«Дякую всім, хто щодня докладає зусиль, щоб повертати наших людей додому. Щоб родини, які так довго чекали, нарешті отримали найважливішу новину. Щоб ті, хто місяці й роки перебував у ворожих застінках, знову ступили на рідну землю та обійняли своїх близьких», написав начальник ОВА.
Ще новини Дніпропетровщини: Потрапив під повторний удар ворога і отримав важкі поранення… До річниці пам’яті рятувальника з Нікопольщини




