Допомога українцям
407
407

На Нікопольщині пошкоджені приватні будинки, також понівечено адмін будівлю та інфраструктуру у Камʼянському районі

На Нікопольщині пошкоджені приватні будинки, також понівечено адмін будівлю та інфраструктуру у Камʼянському районі

Ворог понад 10 разів обстрілював Нікопольський та Кам’янський райони безпілотниками та артилерією.

Про це Nikopolnews інформує з посиланням на очільників області і Нікополя.

Нікопольщина

Ворог атакував Нікополь, Марганецька, Мирівська, Покровська і Червоногригорівська громади. Понівечені приватні будинки.

Ситуація у Нікополі

З обстрілами минули вечір, ніч й розпочався ранок у місті. Удари завдавались дронами-камікадзе та ствольною артилерією. Інформація щодо наслідків атак уточнюється. Станом на зараз без поранених та загиблих.

Внаслідок вчорашніх обстрілів також було пошкоджено 2 приватні житлові будинки. Сталася пожежа.

Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:

  • 0 800 504 105 цілодобово
  • 068 495 25 84 цілодобово (є Viber, WhatsApp)
  • 0566 69 60 61 цілодобово

Під час повітряної тривоги негайно прямуйте до укриття!

«Усуваємо наслідки попередніх обстрілів, допомагаємо нікопольцям. Комунальні підприємства виконують свої функції. Бажаю, щоб новий робочий тиждень відкрив для вас більше впевненості у кожному рішенні. Бережіть себе Тримаймось, ми разом! Все буде Україна!», — міський голова Олександр Саюк.

Кам’янський район

Внаслідок атаки БпЛА у Пʼятихатках сталася пожежа. Пошкоджені будівля, авто та інфраструктура.

Фото наслідків ворожих атак

Нікопольщина

Нікопольщина2

Нікопольщина3

Нікопольщина4

Нікопольщина5

нікопольщина6

Нікопольщина7

Новини Нікополя: У Нікополі і районі 3 постраждалих, пошкоджені будинки, гараж та авто, також під ударами були Дніпровський, Самарівський, Криворізький та Синельниківський райони

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо