Нікопольців просять здати кров. У лікарні зараз важкий поранений, якому потрібна допомога. На станції переливання крові стрімко вичерпуються запаси. Тому тут теж звертаються до донорів.
Про це Nikopolnews інформує з посиланням на Станцію переливання крові у Нікополі та Анатолія Сукача.
У лікарні важкий поранений
Анатолій Сукач повідомив, що у Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова знаходиться важкий поранений Киреєв Микола Валентинович 1993 року народження, який потребує допомоги.

На станції переливання крові підтвердили: йому та багатьом іншим захисникам і цивільним щодня необхідні компоненти донорської крові.
Нікопольців просять здати кров
Якщо ви маєте можливість — приходьте до Нікопольської станції крові та здайте кров.
Не потрібно чекати особистого прохання чи біди у власній родині. Одна донація може врятувати до трьох людських життів, – кажуть на станції
Чекають донорів щодня з 08:00 до 13:00.
Потрібні всі групи крові та всі резус-фактори, адже запаси необхідно постійно поповнювати.
Особливо гостра потреба: I (0) Rh− (перша негативна), IV (AB) Rh − (четверта негативна)
Нагадуємо: усі донори, які здають кров для потреб Збройних Сил України 🇺🇦, отримують гуманітарний продуктовий набір від Фонду Говарда Г. Баффетта.

Ще новини Нікополя: Для дітей, родин і Захисників: до Нікополя доставили чергову гуманітарну допомогу (фото)




