ДТЕК проводитиме у Нікополі ремонтні роботи без відключень

ДТЕК Дніпровські електромережі проводить у Нікополі та інших містах Дніпропетровщини ремонтні роботи без відключення користувачів від електрики і планує застосовувати дану методику в майбутньому ще активніше. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Вісті Придніпров’я.

Зазначається, що фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі одними з перших в Україні почали працювати за європейською технологією проведення робіт без відключення електроенергії. Це максимально комфортно для клієнтів. При цьому значно економиться час на проведення ремонту. За останній рік на території області провели 16 400 робіт без відключень.

Метод ремонту без відключення ліній і підстанцій – це світова практика, яку лише нещодавно почали використовувати в Україні. Пілотний проект запустили в Дніпропетровській області. Спочатку – в Магдалинівському, а пізніше – і в інших районах Дніпропетровщини. Фахівці компанії проходили навчання в Польщі, після чого навчали колег на місцях. Своїми напрацюваннями тепер діляться з колегами з інших ВСР.

«ДТЕК діє в інтересах клієнтів і змінює стандарти клієнтського сервісу в Україні. Європейської технології вже навчили понад 830 співробітників ДТЕК Дніпровські електромережі. Закупили сертифіковані засоби захисту і спец інструмент. Зараз цілий ряд робіт – такі як ремонти ліній, приєднання до мереж, роботи на щитах обліку, – проводимо без відключення. У 2021-му році плануємо розвивати цей напрямок і створити повністю оснащений навчальний полігон, де навчатимуться наші фахівці і колеги з інших областей», – говорить Андрій Терещук, генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі.

Технологію без відключення електропостачання зараз активно використовують при ремонтах в Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Нікополі, Новомосковську та в інших районах області. За останній рік фахівці компанії виконали 14 900 робіт в щитах обліку та 1 500 – на повітряних лініях 0,4 кВ, які безпосередньо живлять адмінприміщення та житлові будинки. Під час проведення ремонтів у клієнтів не зникало світло в будинках.

У 2021-му компанія планує розширити цей проект і проводити роботи не тільки на об’єктах з напругою 0,4 кВ, але і високовольтних лініях 10 кВ. В інвестиційній програмі-2021 на ці цілі виділили 19 млн грн. Їх інвестують в придбання спеціального інструменту, засобів захисту та обладнання, в тому числі – спеціалізованої автовишки, яка може працювати під напругою 10 кВ. А також технічне оснащення полігону в селі Межиріч Павлоградського району для навчання фахівців.

У 2021 році енергокомпанія інвестує в електроынфраструктуру Дніпропетровської області більше 1 мільярда гривень. ДТЕК Дніпровські електромережі проведе реконструкцію двох великих підстанцій 150 і 35 кВ у Дніпрі і Марганці та реалізує 14 проектів, які підвищать надійність електропостачання для мешканців регіону та оперативність ліквідації аварійних ситуацій.

To Top