Під час операції «Мігрант» поліцейські разом із міграційною службою виявили 30 іноземців-нелегалів

На Дніпропетровщині поліцейські спільно з міграційною службою виявили 30 іноземців з початку проведення операції «Мігрант»

Відносно них складені адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України). Практично усі вони мають добровільно виконати рішення про примусове повернення до країн походження.
Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Національної поліції

В Україні тривають цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства під умовною назвою «Мігрант».

З початку заходів на території Дніпропетровщини виявлено 30 осіб-іноземців, які порушили міграційне законодавство під час перебування в Україні. При взаємодії з правоохоронцями – 9.

Також відносно трьох іноземців, доставлених працівниками міграційної поліції до Шевченківського у місті Дніпрі відділу ГУДМС прийнято рішення про примусове повернення їх до країн походження.

Зниження негативного впливу іноземців на публічну безпеку в Україні, протидія нелегальній міграції та іншим порушенням у міграційній сфері, це мета операції «Мігрант».

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав: Їздив без прав і напідпитку: у Нікополі притягли до відповідальності водія

 

 

To Top