5 /5
Based on 5 ratings
100%
1118
Вибране
1118

Хороший початок нового тижня – ніч у Нікополі і всій області пройшла спокійно

Хороший початок нового тижня – ніч у Нікополі і всій області пройшла спокійно

Ніч у Нікополі і на всій території області пройшла спокійно. 24 жовтня вночі ворожих обстрілів на Дніпропетровщині не було. Про це повідомили очільники області, Нікопольського району і Нікополя, передає Nikopolnews.

Хороший початок нового тижня: ніч на Дніпропетровщині минула спокійно. Ворожих обстрілів не зафіксовано в жодному з районів області, – написав вранці голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Вночі кричала сирена, та минулося без атак.  І на цю хвилину спокійно. Доброго ранку! – написав начальник Дніпро ОВА Валентин Резніченко.

Доброго ранку, друзі. Ніч в нашому районі минула спокійно. Бажаю вам гарного дня, – звітував начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко.

Міський голова Нікополя Олександр Саюк розповів у своєму ранковому зверненні, що вечір і ніч у Нікополі пройшли в тривогах, але без обстрілів, без постраждалих станом на зараз.

У місті продовжується ліквідація наслідків обстрілів. Вся інфраструктура у Нікополі працює, комунальні підприємства виконують свою роботу.

Будьте уважні, слідкуйте за офіційними каналами у телеграм/вайбер, не ігноруйте сирену, – закликав міський голова.

Офіційні канали:

  • Telegram – https://t.me/NikopolOperativniy
  • Viber – https://bit.ly/3u4cQRO

Хочу побажати вам доброго робочого дня. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна! – додав Олександр Саюк.

«Це вимушені кроки» — мер Нікополя розповів про ситуацію у місті 23 жовтня станом на ранок

To Top
Ще новини ⬇