Коли завершаться роботи на мосту біля Нікополя (відео)

Міст через Олексіївську затоку біля Нікополя впав майже рік тому – 20 травня 2020 року. Менш, ніж за півроку на його місці звели новий об’єкт, і рух по ньому відкрили ще взимку. Але деякі роботи поки не завершені.

Про те, які саме і коли їх планують закінчити, Nikopolnews повідомляє, посилаючись на видання Відкритий.

Журналісти Відкритого з’ясували, що залишилося демонтувати старі опори і доопрацювати нове дорожнє покриття. Чи в порядку конструкція під водою — перевіряють аквалангісти.

«Старі опори в поганому стані. А з новими все нормально. Вони переживуть ще не одну зиму, я так думаю. Будемо сподіватися, що міст простоїть довго», — сказав водолаз Олександр Гарский.

Зараз будівництво мосту через Чортомлик вже підходить до кінця. Робітники монтують освітлення і пішохідні доріжки. У службі автомобільних доріг області обіцяють закінчити все за три місяці.

Також там зазначають, що переправу не ремонтували близько 60 років. Останньою краплею стала вантажівка, через вагу якої в травні 2020 зношена конструкція просто не витримала.

«Цей міст дуже важливий. Це траса, Н-23, національного значення. Вона з’єднує Нікополь і Кривий Ріг. Іншої дороги тут немає», — розповів в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Зведення Нікопольського мосту відбувалося фактично з нуля і обійшлося більш ніж у 500 млн гривень. Рух по ньому відкрили наприкінці грудня 2020 року.

 

 

To Top