Оновлено. Мешканці Покрова збираються на пошуки восьмирічного хлопчика, який пропав 2 червня

Оновлено. На жаль, хлопчика знайшли мертвим. Як повідомляв раніше Nikopolnews, в Покрові пропала без вісті восьмирічна дитина. Хлопчик пішов гуляти на дитячий майданчик і не повернувся ще 2 червня, але мати звернулася в поліцію тільки 6 червня.

Сьогодні, 8 червня, в 14:00 мешканці Покрову збираються на центральній площі біля нового арт-об’єкту «Піаніно», щоб почати організовані пошуки дитини. Запрошують приєднуватися всіх небайдужих.

Поліція відпрацьовує опитування рідних, сусідів, сусідні двори, залучений весь склад на пошуки Ібрагіма. Потрібна допомога громадськості! Всі, у кого є можливість, на велосипедах, автомобілях, мотоциклах, пішки. Зустрічаємося о 14:00 біля піаніно на центральній площі. Шукаємо хлопчика: звуть Играбим Огли, 8 років, ріст 150см, темне волосся, важливий орієнтир зелена кофта (як на фото).
Мета зборів: розподілити місто, визначиться де шукати. (ринки, наливайки, дитячі майданчики, двори, закусочні, “заброшки” і т. д.), – пишуть у місцевому паблике Орджосити.

Уточнюється, що на зустрічі будуть присутні співробітники поліції. Дану інформацію просять максимально поширити.

Начальник розшуку – Руслан Онацький 097 936 23 22.

Нагадаємо:

Прикмети хлопчика: ріст приблизно 150 см, середньої статури, волосся темне, коротке, очі карі.

Був одягнений: футболка зеленого кольору з довгим рукавом, чорні спортивні штани, чорні кросівки, раніше не пропадав, телефону при собі не мав.

Всім, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження хлопчика, прохання повідомити у міліцію за телефонами: 102, (063) 165 361, (095) 938 2756.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Поліція продовжує шукати уродженця Нікопольщини, зниклого в квітні

 

To Top