На Нікопольщині двом ОТГ відключили централізоване водопостачання через борги (відео)

На Нікопольщині дві об’єднані територіальні громади залишилися без централізованого водопостачання. Це Томаківська і Мирова ОТГ, які забезпечуються водою Марганецьким водоканалом. Без життєво необхідної послуги мешканці цих ОТГ залишилися 26 серпня. Причина – борги.

Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на директора водоканалу Марганцю Валентина Ваданова і марганецького міського голову Геннадій Боровика. Відеозвернення до населення зазначених посадових осіб розміщені на офіційному сайті Марганецької міської ради.

За словами Валентина Ваданова, насосну, яка качає воду для Томаківської і Мирової ОТГ, знеструмив ДТЕК, перед яким у Марганецького водоканалу величезний борг. Оплачувати ж по рахунках за електроенергію водоканал не може, оскільки мешканці не платять в повній мірі за послуги. У серпні рівень платежів мешканців двох згаданих громад впав до 55%. Марганчани теж стали платити гірше – рівень платежів впав до 80%.

Міський голова Марганця Геннадій Боровик розповів, що борг водоканалу перед ДТЕК становить близько 55 мільйонів гривень. З постачальником було укладено угоду, і щомісяця з бюджету Марганцю виділяється близько 2 мільйонів гривень на погашення заборгованості. Тому в місті практично нічого не робиться – левова частка коштів іде на те, щоб мешканці не залишилися без води і каналізації. Однак, грошей все одно не вистачає. І найближчим часом Марганець може розділити долю Томаківської і Мирової ОТГ.

Керівництво міста та водоканалу закликає мешканців терміново розрахуватися з боргами, і в майбутньому вчасно сплачувати за рахунками.

 

 

To Top