На Запорізькій ТЕС аварійно відключився енергоблок

Запорізька ТЕС Ріната Ахметова знову повністю відключена від мережі через аварії, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Укррудпром.

Об 11:01 28 квітня на “ДТЕК Запорізька ТЕС” аварійно відключився енергоблок №3, єдиний блок станції, який працював на той момент. Про це повідомляє прес-служба енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова.

“Відключення енергоблока сталося через спрацьовування захисту клапанів турбіни. Причини спрацьовування з’ясовуються. Відключення енергоблоку №3 “ДТЕК Запорізька ТЕС” відбулося без перебоїв енергопостачання власних потреб. Відключення споживачів немає”, — сказано в повідомленні.

У ДТЕК уточнили, що після відключення енергоблоку №3 енергетики почали пускові операції енергоблоку №4.

“Також для покриття вечірнього піку споживання електроенергії ДТЕК виводить з резерву корпус енергоблоку №1 ДТЕК Криворізька ТЕС” і енергоблок №10 “ДТЕК Придніпровська ТЕС”, — наголошується в повідомленні.

У компанії уточнили, що зараз всі ТЕС ДТЕК, за винятком Бурштинської ТЕС, працюють 1-2 енергоблоками.

Нагадаємо, 3 лютого “ДТЕК Запорізька ТЕС” повністю відключили від енергосистеми через замикання на підстанції “Промінь”, що належить “Запоріжжяобленерго”. На момент події у роботі перебувало 3 енергоблоку, сумарною потужністю 750 МВт”. У результаті тимчасово було знеструмлено споживачів міст Енергодар та Дніпрорудне.

Вже 4 лютого Запорізька ТЕС відновила роботу після аварії.

Проте вже 5 лютого на станції сталося аварійне відключення енергоблоку №1, але вона продовжувала працювати двома блоками.

To Top