Нікопольчанка увійшла до складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України

Нікополь буде представлений у Громадській раді при Міністерстві освіти і науки України. Це гарна новина і велика честь для нашого міста, повідомляє Nikopolnews.

Радісною звісткою поділилася Ольга Пастушок, яка і увійшла до складу Громадської ради.

Знакова подія для мене особисто і міста Нікополь! Сьогодні з колегами з інших міст України  обрана до складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України. Для мене велика честь бути серед вас і працювати на розвиток української освіти! Дякую за довіру!, – написала Ольга Пастушок.

Нагадаємо – Ольга Пастушок керує Школою мистецтв у Нікополі. Вона ініціювала і реалізувала багато важливих освітніх і культурних проектів у Нікополі, зокрема Центр освіти для дорослих.

Nikopolnews вітає Ольгу Іванівну із знаменною подією. Бажаємо натхнення і нових звершень на обраному шляху!

Довідково:

Громадська рада при Міністерстві освіти і науки України є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, ефективної взаємодії Міністерства освіти і науки України з інститутами громадянського суспільства, здійснення громадського контролю за діяльністю МОН, врахування побажання громадськості при формуванні та реалізації державної політики у сфері компетенції МОН.

«Город Украины-2021». На каком месте Никополь?

To Top