Нікопольська школа отримала «золото» на Міжнародній виставці

Нікопольська школа №23, взявши участь у Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти”, отримала золоту медаль! Про це розповіла педагог-новатор, що працює у даному навчальному закладі і сама не раз ставала переможницею різноманітних престижних конкурсів, Катерина Корзун.

“Золоті медалі зроблені не з золота! Вони зроблені з наполегливості, рішучості, кропіткої праці та непереборної волі до перемоги!” Приємна новина! Цього року комунальний заклад “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 23” взяв участь у Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти”. Ця виставка за своїм науковим та фаховим рівнем, чисельністю учасників є наймасштабнішим та найретинговішим освітнім заходом в Україні. Творчий колектив закладу презентував свої наробки у номінації “Використання імерсивних технологій в освітній практиці закладу” та нагороджений Золотою медаллю! «Бути серед найкращих» – наше гасло!, – розповіла Катерина Корзун.

Ми вітаємо земляків і бажаємо подальших успіхів на педагогічній ниві, адже успіх школи – це якість навчання для наших дітей.

To Top