871
871

Нікопольська спортсменка – володарка Кубку Європи зі скелелазіння!

Нікопольська спортсменка виборола Кубок Європи зі скелелазіння! Ще одна спортсменка отримала бронзу. Про це повідомляє Нікополь феросплавний, передає Nikopolnews.

21-22 жовтня 2022 року у французькому місті Лаваль відбувся фінал Кубку Європи серед дорослих зі скелелазіння. У змаганнях взяли участь найсильніші скелелази Європи – 44 чоловіка і 30 жінок, серед яких були і вихованки ДЮСШ «Електрометалург» – майстри спорту України Аліна Щигарєва і Оксана Бурова.

За результатами змагань, Аліна Щигарєва стала володаркою Кубку Європи. А Оксана Бурова завоювала бронзову медаль.

Кубок Європи складався з 6 етапів. Це справжній марафон, який наші спортсменки гідно витримали у такий непростий час, – розповіла тренер-викладач відділення скелелазіння ДЮСШ «Електрометалург» Ірина Борщаговська.

Вона подякувала усім, хто доклав зусилля до спільної перемоги.

Вітаємо дівчат, пишаємося і бажаємо подальших звершень!