Нікопольський «Сентравіс» вкладе в еко модернізацію понад 140 млн гривень

Нікопольський виробник труб «Сентравіс» інвестує в еко модернізацію понад 140 млн гривень, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на «Металлургпром».

«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб, розташований у Нікополі, об’єднує трубопрессовальний і трубоволочильный цехи, які до 2000 року були частиною «Нікопольського Південнотрубного заводу» (НПТЗ).

Нікопольський трубний завод «Сентравіс» почав реалізацію декількох масштабних програм з екологічної модернізації підприємства. Зокрема, буде проведена комплексна реконструкція ділянки хімічної обробки труб, будівництво системи реагентної очистки кислотних стоків, а також перехід на автономні модульні котельні. Загальний обсяг інвестицій становитиме понад 140 мільйонів гривень.

У прес-службі підприємства розповіли, що турбота про навколишнє середовище є частиною Еволюційного Шляху «Сентравіс». У зв’язку з цим компанія розробила і активно реалізує ряд екологічних програм, які допоможуть зменшити вплив на навколишнє середовище.

Одна з основних екологічних цілей «Сентравіс» – виключити використання енергоємного лужного розплаву шляхом кардинальної зміни технології хімічної обробки безшовних труб.

З цією метою компанія уклала контракт на поставку нової травильний ванни, що дозволяє найближчим часом впровадити інноваційну технологію хімічної обробки труб. Монтаж нової ванни запланований на першу половину цього року. Також в рамках цієї програми буде проведена комплексна реконструкція всієї ділянки хімічної обробки труб, включаючи порожнистий ремонт вентиляційної системи. Вартість всього комплексу заходів в рамках цього проекту складе більше 70 мільйонів гривень.

Ще одна не менш важлива екологічна програма – будівництво системи реагентної очистки кислотних стоків.

Планується, що система буде побудована до 2022 року. Вартість проекту складе більше 45 мільйонів гривень. Його реалізація дасть можливість підвищити стандарт очищення стічних вод, реалізовувати шлами, які одержані в процесі очищення стічних вод для повторної переробки, запустити рециклінг очищеної води з її повторним використанням у якості технічної води для потреб реагентної установки.

Крім того, у 2021 році «Сентравіс» перейде на автономні модульні котельні і відмовиться від централізованого постачання пари та опалення. Це зробить виробництво більш енергоефективним. Компанія знизить викиди СО2 на 140 тонн/міс., а також викиди СО2 на 140 тонн/міс. Очікувана вартість проекту з будівництва модульних котелень становить близько 25 мільйонів гривень.

«Команди всіх проектів працюють з повною самовіддачею і практично щотижня ми можемо спостерігати прогрес. Вже зараз ми бачимо, що основну частину робіт в рамках екологічної програми ми зможемо завершити до кінця 2021 року. «Сентравіс» буде продовжувати активно інвестувати в екологічні програми, оскільки турбота про довкілля і здоров’я наших співробітників залишатиметься нашим фокусом довгострокової стратегії, заснованої на Еволюційному Шляху», –повідомила Тетяна Омельченко, менеджер зі стратегічного планування «Сентравіс».

Виробник поставляє безшовні труби в Європейський Союз, на Близький Схід, в Латинську Америку, Східну Європу, США, Індію, Австралію, Японію, Канаду, інші регіони та країни.

Обсяг виробництва компанії за підсумками 2020 року склав 19,05 тис. тонн. Обсяг реалізації в минулому році склав 19,8 тис. тонн труб.

У 2020 році «Сентравіс» поставив безшовні труби в 50 країн світу (від Австралії до Південної Кореї) для 523 клієнтів.

Серед ключових клієнтів «Сентравіс» у 2020 році були – Buhlmann Group (Німеччина, продаж труб), Damstahl GmbH (Данія, сервісна компанія), ThyssenKrupp (Німеччина, виробництво та продаж виробів зі сталі), ELVINOX S. r.l. (Італія, продаж виробів із сталі), Allied Stainless Group Inc. (США, сервісна компанія).

«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія заснована в 2000 році. Виробничі потужності розташовані в м. Нікополь (Дніпропетровської області). «Сентравіс» входить до топ-10 світових гравців, постачає продукцію Thyssenkrupp, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen та іншим компаніям. На підприємстві працює понад 1 400 співробітників.

Никопольский Centravis участвует в освоении космоса (видео)

To Top