Нікопольський ярмарок повертається – що відомо?

У 2019 році проведення Нікопольського ярмарку стало найяскравішою подією осені. До нашого міста з’їхалися зі своєю продукцією підприємці з різних куточків України, а мешканці і гості Нікополя мали можливість придбати крафтові сири, ковбаси, вина; сувенірну продукцію; поласувати стравами з гриля, насолодитися неповторною атмосферою справжнього ярмарку.

На жаль, через пандемію коронавірусу, у 2020 році не вдалося провести ярмарок. А от в цьому році організатори планують це зробити, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Асоціацію «Нікопольська комерційно-індустріальна палата».

27 липня відбулось перше засідання оргкомітету з підготовки та проведення ІІ Регіонального фестивалю-ярмарку “Нікопольський ярмарок”.

Організатори вже визначилися з датою – ярмарок заплановано на 9 і 10 жовтня

Голова оргкомітету Ірина Харченко зазначила, що головною метою фестивалю-ярмарку є відродження традицій ярмаркування та створення святкового настрою, надання можливості виробникам різноманітної  продукції знайти свого покупця, а мешканцям міста та гостям отримати задоволення від заходу. Також вона запевнила, що влада міста буде усіляко сприяти ініціаторам та учасникам фестивалю-ярмарку.

Сподіваємось, пандемія не стане на заваді і все задумане здійсниться!

Нижче – фото з І Регіонального фестивалю-ярмарку “Нікопольський ярмарок” у 2019 року

To Top