Новий голова Нікопольського району: що в декларації?

Як повідомляв раніше Nikopolnews, новим головою Нікопольської районної державної адміністрації став Євген В’ячеславович Євтушенко. Відповідне розпорядження підписав президент Зеленський.

Євгену Євтушенко доведеться керувати значно більшою територією, ніж його попередникам, адже Нікопольський район тепер включає і міста Нікополь, Покров та Марганець, а також колишній Томаківський район.

Нагадаємо, про новому главі району відомо, що за освітою він лікар. До нинішньої посади очолював Томаківську районну державну адміністрацію.

А з декларації, яку Євген Євтушенко надавав востаннє 31 березня 2020 року, ми дізналися, що проживає він в Томаківці. Одружений з Вікторією Вікторівною Євтушенко. Є багатодітним батьком, має трьох доньок: Валерію, Катерину і Вероніку.

У порівнянні з багатьма іншими чиновниками, декларація Євгена Євтушенка виглядає скромно. Сім’я володіє двома земельними ділянками загальною площею майже 1600 метрів квадратних в Томаківці (це власність дружини). Також на дружину записані будинок площею 122,6 квадратних метрів та господарська будівля площею 94 квадратних метра. Домоволодіння знаходиться в Томаківці.

Ще Вікторія Євтушенко володіє автомобілем MITSUBISHI PAJERO 2006 року випуску.

За 2019 рік Євген Євтушенко задекларував 369 455 гривень зарплати, отриманої за основним місцем роботи – у виконавчому комітеті Томаківської селищної ради. А його дружина заробила 80 994 гривень в Томаківській районній лікарні та 39 838 гривень у Томаківському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Також в 2019 році Євген Євтушенко продав рухоме майно, за що отримав 226 001 гривень.

За 2019 рік Євген В’ячеславович Євтушенко задекларував 250 000 гривень готівкою та фінансові зобов’язання перед громадянкою Аллою Євтушенко в розмірі 50000 гривень (позика).

Інформації про рахунки в банках у декларації немає.

To Top