Олександр Саюк про подорожчання проїзду і перевезення пільговиків у Нікополі (відео)

На нещодавній прес-конференції міський голова Нікополя Олександр Саюк відповів на питання, що хвилює більшість нікопольців стосовно майбутнього подорожчання проїзду в громадському транспорті та перевезення пільгових категорій пасажирів, зокрема, школярів, повідомляє Nikopolnews.

Олександр Саюк нагадав, що в Нікополі провели вивчення пасажиропотоку у міських автобусах, та зараз фінансовий відділ займається аналізом результатів, розраховуючи новий тариф. Міський голова сказав, що він не знає достеменно, якою буде вартість проїзду, але орієнтовно це 8 гривень.

Що стосується пільгових категорій – школярі їздитимуть безкоштовно в навчальні дні. Гроші на компенсацію їх проїзду є. Також будуть продовжувати їздити безкоштовно пільгові категорії пасажирів. На це теж кошти маються.

Задавали міському голові Нікополя питання з приводу встановлення валідаторів в автобусах, щоб фіксувати хоча б кількість пільгових поїздок. Олександр Саюк відповів, що це було в планах на друге півріччя 2021-го, однак через дефіцит коштів плани поки залишилися планами. Якщо в Україні, як анонсували, введуть монетизацію пільг на проїзд, від даної ініціативи відмовляться. Якщо все залишиться як і раніше, валідатори встановлять у 2022 році.

А ось відмовлятися від пільгових автобусів, за словами мера, не збираються. Нагадаємо, цього вимагають, зокрема, діти війни – вони хочуть їздити на пільгових підставах у всіх міських автобусах, а не тільки у виділених для них спеціально.

Олександр Саюк пояснив, чому цю вимогу виконати не реально. Він сказав, що в такому разі доведеться виділяти з бюджету більшу суму, ніж зараз виділяють на пільгові автобуси. Або обмежувати кількість поїздок для кожного пільгового пасажира.

– І в нас одразу буде демонстрація, – сказав міський голова.

Детальніше – у відео прес-служби міськради Нікополя нижче:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Олександр Саюк запрошує підприємців на каву

Олександр Саюк взяв участь у спортивному флешмобі мерів (відео)

у Нікополі пасажиропотік, і зросте тариф на проїзд – відповідь мера

To Top