Подробиці затримання шахрая у Нікополі

За шахрайство з банківською карткою поліцейські затримали мешканця Нікополя. 39-річний чоловік знайшов на вулиці чужі документи, за якими переоформив на себе зарплатну банківську картку власника паспорту, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

В ході досудового слідства дізнавачі Нікопольського РУП встановили, що 23 квітня зловмисник прийшов до банку та надав касиру паспорт та ідентифікаційний код, які знайшов на вулиці.  В банку з’ясувалося, що за цим паспортом вже є зарплатна картка, тоді зловмисник переоформив її на себе та зняв з рахунку 2,5 тисячі гривень. Оскільки він був в масці і мав схожість із власником паспорту, працівниця банку не помітила обману.

Згодом він отримав на свій телефон повідомлення про чергове зарахування грошей і знову прийшов до відділення банку, щоб зняти їх. Але касирка побачила, що документи значаться в базі даних як втрачені, та викликала поліцію.  24 травня шахрая затримали поліцейські охорони.

27 травня дізнавач за погодженням з окружною прокуратурою оголосили чоловіку підозру за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Початок цієї історії ТУТ.

To Top