«Продав бізнес, щоб підтримати побратимів»: захисник України став Почесним громадянином Покрова (фото)

26 березня відбулося засідання чергової 5 сесії Покровської міської ради. Першим депутати розглянули питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покров» М. М. Нагорному, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу міського голови Покрова.

Олександр Шаповал представив Миколу Миколайовича, зазначивши, що він народився і виріс у Покрові. Нині захищає східні рубежі нашої держави у званні штаб–сержанта з бойової підготовки 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. До цього служив головним сержантом 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар».

Він належить до тих захисників, які свій шлях почали з 2013 року, ставши на захист демократичних цінностей та європейського вибору нашої держави. З 2014 року відстоює її неподільність. Спочатку у складі четвертої Козацької сотні. Потім у добровольчому батальйоні «Айдар», де сформував підрозділ «Добрі люди». Аби підтримати підрозділ та побратимів продав бізнес у сфері ІТ, який мав у рідному місті. Весь цей час вдома його чекають дружина, син та донька, –розповідають про героя у прес-службі.

 

– Завдяки таким хлопцям як Микола Нагорний, ми можемо жити у своїй країні – незалежній та суверенній, – зазначив Олександр Шаповал, вітаючи нового Почесного громадянина міста та вручаючи йому посвідчення.

Що ще було на сесії Покровської міської ради?

Перейшовши до поточних питань, депутати внесли зміни до бюджету, прийняли у власність територіальної громади майно, визнане судом як відмерла спадщина, затвердили реєстр адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, розглянули ряд земельних питань та внесли зміни до деяких попередніх рішень. Всього на засіданні було розглянуто 22 питання.

Після розгляду черги денної слово попросив приватний підприємець Олександр Марусін, який вибачився і назвав безпідставними свої звинувачення у бік міської влади. Мова йшла про історію, яка набула широкого розголосу у соціальних мережах та ЗМІ. Маючи незаконне будівництво, підприємець намагався обійти закон, при цьому розповсюджуючи неправдиву інформацію.

To Top