Розбещував дітей у Нікополі: у Дніпрі піймали педофила

У Дніпрі чоловік намагався спокусити школярку, використовуючи вже «відпрацьовану» їм раніше в Нікополі схему. Збоченця впіймали, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпро оперативний, який посилається на власні джерела.

Інцидент стався 5 серпня на вулиці Шолохова. 50-річний чоловік намагався спокусити неповнолітню дівчинку.

У поліцію про те, що трапилося, повідомила мати дитини. За словами жінки, її донька, учениця 8-го класу, підробляє промоутером. 5 серпня дівчинка роздавала листівки на ж/м Фрунзенський, де в певний момент до неї підійшов дорослий чоловік і попросив доглянути за його велосипедом. Далі чоловік провів дитину до  під’їзду, де знову попросив побути поруч з двоколісним та посторожити його. Через деякий час дівчинка побачила, як по сходовому майданчику до неї спускається нижче пояса оголений її новий знайомий. Школярка злякалася і втекла.

За наявною інформацією, цей чоловік перебуває в активному розшуку за аналогічний злочин (ст. 156 ККУ Розбещення неповнолітніх), який він здійснив у місті Нікополь. У попередньому випадку він діяв за таким же сценарієм: просив неповнолітніх дівчаток охороняти його велосипед, який він залишав на сходовому майданчику. Після того, як діти заходили в під’їзд, педофіл піднімався на поверх вище, роздягався до гола і починав домагатися.

Також з’ясувалося, що 50-річний чоловік вже був неодноразово судимий за розбій, зберігання наркотиків та розбещення неповнолітніх. Чоловіка затримала поліція в порядку ст. 208 КПК України.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі депутата зарізали за зроблене зауваження

Під Дніпром закохана пара підлітків наковталася пігулок

У Дніпрі жінка з немовлям у візочку впала в канал

To Top