[:ru]Смертельный наезд на “зебре”: на Днепропетровщине авто сбило троих людей [:ua]Смертельний наїзд на «зебрі»: на Дніпропетровщині авто збило трьох людей[:]

[:ru]На Днепропетровщине произошло очередное ДТП, во время которого автомобиль сбил трех человек, в том числе ребенка, на пешеходном переходе. К сожалению, не обошлось без жертв. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

27-го февраля в 13:44 во время возвращения в подразделение дежурное отделение 27-й государственной пожарно-спасательной части на улице Днепровской города Павлоград был выявлен факт дорожно-транспортного происшествия с пострадавшими.

На месте происшествия предварительно установлено, что на пешеходном переходе водитель легкового автомобиля «Volkswagen Polo» совершил наезд на пешеходов. На месте погиб мужчина, травмированы женщина и ребенок.

До прибытия экстренной медицинской помощи спасатели наложили шейный бандаж пострадавшей женщине и ребенку. После осмотра медицинскими работниками сотрудники ГСЧС транспортировали пострадавших в карету экстренной медицинской помощи. Обстоятельства происшествия устанавливают сотрудники Национальной полиции.

К оказанию помощи привлечены 4 человека личного состава и 1 единица аварийно-спасательной техники Главного управления ГСЧС в Днепропетровской области.

Днепровские СМИ сообщают, что пострадавшей женщине 32 года, она на 20 неделе беременности. А ее ребенку 2 годика.

У женщины закрытая черепно-мозговая травма, сотрясение, перелом бедра. Ее сына также доставили в отделение реанимации. У мальчика закрытая черепно-мозговая травма, сотрясение, ушиб мозга. Он находится в коме. Детали устанавливаются.

[:ua]На Дніпропетровщині сталася чергова ДТП, під час якої автомобіль збив трьох людей, у тому числі дитину, на пішоходному переході. На жаль, не обійшлося без жертв. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

27-го лютого о 13:44 під час повернення до підрозділу чергового відділення 27-ої державної пожежно-рятувальної частини на вулиці Дніпровській міста Павлоград виявлено факт дорожньо-транспортної пригоди з постраждалими.

На місці події попередньо встановлено, що на пішохідному переході водій легкового автомобіля «Volkswagen Polo» здійснив наїзд на пішоходів. На місці загинув чоловік, травмовано жінку та дитину (дані встановлюються).

До прибуття екстреної медичної допомоги рятувальники наклали шийний бандаж постраждалій жінці та дитині. Після огляду медичними працівниками співробітники ДСНС транспортували постраждалих до карети екстреної медичної допомоги. Обставини події встановлюють співробітники Національної поліції.

До надання допомоги залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця аварійно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Дніпровські ЗМІ повідомляють, що постраждалій жінці 32 роки, вона на 20 тижні вагітності. А її дитині 2 рочки. У жінки закрита черепно-мозкова травма, струс, перелом стегна. Її сина також доставили у відділення реанімації. У хлопця закрита черепно-мозкова травма, струс, забій мозку. Він знаходиться в комі. Деталі встановлюються.

[:]

To Top