У Нікополі обіцяють максимум світла вже до кінця року: де проведуть роботи (відео)

У Нікополі планують максимально оснастити місто вуличним освітленням вже до кінця цього року, щоб світло з’явилося навіть там, де його ніколи не було. Таке завдання поставлено перед комунальниками, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Як стало відомо з сюжету пресслужби, на сьогоднішній день працівники КП «Міськавтодор-1» активно працюють над реалізацією наміченого. Так, на цьому тижні вони вже завершили роботи з монтажу ліній зовнішнього освітлення у приватному секторі, обмеженому вулицями Електрометалургів, Героїв Чорнобиля, Дружби і Некрасова. Днями відновили освітлення на вулиці Бориса Мозолевського.

Тепер встановлювати світлові точки будуть у селищі Чкаловському, починаючи від вулиці Фермерської. Також в цьому році стане світліше на вулиці Кооперативну. Проект вже готовий.

Крім поточних ремонтних робіт, в Нікополі встановлюють автоматизовані системи управління зовнішнім освітленням. Вони миттєво реагують на короткі замикання і аварії і передають дані диспетчеру. Ще однією перевагою таких систем є те, що при виникненні аварій світло не буде пропадати на великих ділянках міста.

Ну, і ще одна хороша новина – комунальники проводять роботи по встановленню зовнішнього освітлення біля скейтпарку за музеєм. Тепер у юних спортсменів буде ще більше аргументів перебратися зі своєю улюбленої дислокації біля пам’ятника Захисникам України на спеціально обладнаний майданчик.

Пресслужбі нагадують, що з скаргами та пропозиціями щодо вуличного освітлення можна звертатися в КП «Горавтодор-1» за телефоном 050 100 4530.

Докладніше – у сюжеті.

 

To Top