У Нікополі ще одна людина померла від коронавірусу: загальна ситуація у місті

Nikopolnews продовжує інформувати городян про ситуацію з коронавірусом в Нікополі. Дані ми надаємо, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради та Дніпро ОДА.

За минулу добу 5 травня в Нікополі не виявили нових випадків коронавірусу.

Станом на 6 травня у госпітальній базі Нікопольської лікарні №4 на лікуванні знаходяться 103 людини з пневмонією, з них 88 хворих коронавірусом. В реанімації перебувають 10 осіб. За добу від коронавірусу померла 1 людина (з 27 березня 2021 року від коронавірусу в Нікополі померла 51 людина – це при тому, що за весь рік з березня 2020 по березень 2021 було 54 померлих).

Під наглядом сімейного лікаря на амбулаторному лікуванні на самоізоляції знаходиться 617 осіб. Одужали за добу 22 людини.

Для порівняння:

За добу 4 травня в Нікополі не виявили нових випадків коронавірусу.

Станом на 5 травня в госпітальній базі Нікопольської лікарні №4 на лікуванні перебувало 106 осіб з пневмонією, з них 79 хворих коронавірусом. У реанімації було 10 осіб. За добу 4 травня від коронавірусу померлих не було.

Під наглядом сімейного лікаря на амбулаторному лікуванні на самоізоляції знаходиться 625 осіб. Одужали за добу 4 травня  30 осіб.

Умер ребенок, которого сбили на трассе Днепр-Запорожье

To Top