У Покрові продовжують годувати благодійними обідами малозабезпечених (фото)

Практика регулярних благодійних обідів в Покрові існує вже досить давно. Реалізувати добру справу не завадили ні карантин, ні економічна криза. Знаходяться люди, які жертвують продукти і гроші для таких обідів. Не втомлюються піклуватися про малозабезпечених волонтери.

Покровчанин Віктор Суков – один з організаторів і натхненників цієї ініціативи. Це той самий волонтер, про якого нещодавно писав Nikopolnews. Нагадаємо, чоловік організував у Покрові акцію «Полиці добра» в надії, що земляки стануть купувати продукти для нужденних і залишати їх на спеціальних поличках у магазинах. Але оскільки процес йде туго, мало хто хоче (або може) пожертвувати буханець хліба або пакет молока для інших, Віктор сам купує продукти, розкладає їх на полицях, робить знімки, а потім викладає фото в соцмережі і хвалить городян за чуйність. Сподіваючись, що це когось надихне.

Ну, а сьогодні він дякує тим, хто допомагає організовувати благодійні обіди.

Хочу сьогодні подякувати прекрасним жінкам, парафіянкам Храму Іоанна Богослова з дендропарку, за допомогу в роздачі обідів для бездомних та нужденних людей, яку вони надають вже п’ятий рік, кожну суботу та неділю! Також величезне спасибі всім, хто допомагає цьому проекту одягом, продуктами і фінансово! – написав волонтер.

To Top