У виконкомі Нікополя прокоментували “ліфт за мільйон” (відео)

У виконкомі Нікополя прокоментували інформацію про виділення мільйона гривень на заміну ліфта в приміщенні «сірого дому», повідомляє Nikopolnews, посилаючись на відео, оприлюднене пресслужбой міськради.

Пояснення ситуації дала керуюча справами виконкому Наталія Горболіс. Автор сюжету пресслужби у вступному слові говорить про те, що на цьому тижні в соціальних мережах почали з’являтися публікації з негативним підтекстом з приводу заміни ліфта в будівлі виконкому (зазначимо, що в статті, опублікованій на одному з місцевих ресурсів, не було негативу, а була просто констатація факту наміра замінити ліфт за мільйон, негатив же з’явився в коментарях багатьох користувачів).

Наталія Горболіс в сюжеті пояснила, що користуватися ліфтом, якому більше 25 років, не можна. А ліфту у виконкомі вже 50 років, тому його експлуатація небезпечна. І організація, що обслуговує агрегат, заборонила використовувати ліфт. Його необхідно або капітально відремонтувати, або замінити.

Капітальний ремонт обійдеться приблизно в 800 000 гривень, а заміна – в 1 000 000. У першому випадку ліфт зможе експлуатуватися п’ять років, а у другому – 15.

Наталія Горболіс наголосила, що процедура пошуку підрядника проводиться відкрито і демократично – через сайт державних закупівель Прозоро. Кожен бажаючий може прийняти участь в торгах.

Також вона пояснила, навіщо потрібен ліфт у виконкомі, особливий акцент зробивши на доступності будівлі для маломобільних категорій громадян.

Докладніше у сюжеті нижче.

Тендер по заміні ліфта, про який йде мова, знаходиться за цим посиланням. Він з’явився на Прозоро 9 квітня 2021 року. Аукціон призначений на 5 травня.

Нікополю майже в мільйон обійдеться обслуговування громадських туалетів

To Top