У Марганці закривають амбулаторію: 6000 пацієнтів залишаються без фінансування держави (відео)

У Марганці закривають амбулаторію №4. Таке нерадісне повідомлення з’явилося сьогодні, 26 лютого, на сайті Марганецької міської ради, передає Nikopolnews.

6 тисяч осіб, які обслуговуються в амбулаторії за адресою вулиця Лермонтова, 27-а, можуть залишитися без фінансування держави. Така ситуація склалася через порушення будівельних норм під час ремонту будівлі амбулаторії та невідповідність державним стандартам.

Зокрема, тут не дотримані стандарти доступності – неправильно встановлено пандус для маломобільних категорій громадян, а в іншому місці пандус відсутній зовсім. Є порушення і всередині будівлі – у вбиральні, в кабінетах і т. д. Відхилень від норм і відвертих ляпів дуже багато.

З цієї причини Національна служба здоров’я, яка фінансує медичну установу, не має наміру продовжувати з ним договір, якщо до середини березня порушення не будуть усунені. Одним із варіантів виходу з ситуації у Марганці бачать переведення персоналу і 6 тисяч пацієнтів до іншої амбулаторії – на вулиці Парковій.

Детальніше про ситуацію – у відео нижче.

На сайті державних закупівель Прозоро ми знайшли тендер з реконструкції будівлі по вулиці Лермонтова для амбулаторії на суму 1 187 350 гривень. Він був розміщений тут 12 вересня 2017 року. І в цей же день було укладено договір з підрядником. Підряд без торгів отримав про ПП “Авігея СТ”ПП “АВІГЕЯ СТ”.

Ця ж компанія у той же день в рамках іншої тендеру отримала підряд вартістю 955 432 гривень на ремонт ще одного – будівлі по вулиці Єдності, теж для амбулаторії №4. Аукціон не проводився.

У Марганці вночі згорів автомобіль (відео)

To Top