11150
Вибране
11150

В мережі показали результат нічних «хлопків» в Енергодарі

В мережі показали результат нічних «хлопків» в Енергодарі

Як повідомлялося раніше, вночі 30 липня в Енерголарі пролунала серія вибухів, після чого розпочалася пожежа в центрі міста. В мережі показали результати нічних «хлопків». Фото наслідків оприлюднив місцевий Телеграм-канал «Енергодар», передає Nikopolnews.

Результат нічних вибухів біля рашистського штабу в Енергодарі. Скільки б тонн пропаганди не зробили росЗМІ, єдина правда в тому, що відплата наздожене кожного російського воєнного злочинця. Бо Енергодар – це була, є і буде Україна! А окупантам краще забиратися геть з нашої землі! – пише Телеграм-канал.

photo 2022 07 30 08 40 47

Нагадаємо, за попередніми даними вибухи пролунали біля готелю ЗАЕС, в який заселилися окупанти.

Події прокоментував міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

В ніч на 30 липня в Енергодарі було дуже гаряче в буквальному сенсі цього слова. В першому мікрорайоні, прямо перед готелем «ВП ЗАЕС» пролунало кілька вибухів, після чого здійнялася пожежа. Гасили іі із залученням спеціальної рятувальної техніки, – написав він.

Наразі відомо, що у повітря злетіло три одиниці військової техніки рф, яка перегороджувала під’їзд до готелю.

За наявною інформацією, серед цивільних мешканців постраждалих немає. Але в будинках, розташованих неподалік, вибило вікна.

Зараз навколо цієї нічної історії точиться багато домислів і вже на ранок вона обросла різними, подекуди фантазійними подробицями. Тому довіряємо тільки офіційним джерелам інформації та чекаємо на перевірені та достовірні подробиці щодо нічного «фейєрверку», – порадив міський голова.

А палало в Енергодарі ось так:

 

To Top