У Нікополі з’явиться електронний кабінет городянина

У Нікополі з’явиться Електронний кабінет городянина. У виконкомі спеціально створеною групою вже розпочато роботу над реалізацією цього проекту, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Марію Полоз, яка, будучи членом ГО «Єдність і розвиток», входить у зазначену групу як експерт і представник громадськості.

За словами Марії, проект втілюватиметься за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС, іноземний донор вкладе в нього приблизно 30 тисяч євро. Також вона повідомляє, що подібні кабінети вже працюють у багатьох містах України, таких, наприклад, як Дніпро, Вінниця, Львів, Київ та інші.

Що це таке і яка функція Кабінету городянина?

  • Сервіс дозволяє відправити звернення або запит і відстежити його статус. Звертатися можна з будь-якого питання, включаючи роботу комунальних підприємств.
  • Можна на прийом до посадової особи міськради або депутата.
  • До електронних приймалень може бути підтягнута функція запису або подачі документів в Центрі надання адміністративних послуг, запису на прийом до лікаря або реєстрації дитини в садок/школу.
  • Також можна підтягнути електронні петиції та бюджет участі.

Кабінет дозволить економити час і папір.

Львів’яни кажуть, що при введенні електронного документообігу їх міськрада в 6-8 разів стала витрачати менше часу на обробку запитів і звернень, – зазначає Марія Полоз.

Вона повідомила, що до групи, крім неї, входять представники виконкому на чолі з керуючою справами Наталією Горболіс, а також старший консультант Антикорупційної ініціативи ЄС Тарас Случик.

Перше засідання відбулося 23 лютого, а на наступному група формуватиме концепцію.

Які можливості ви б хотіли бачити на такому ресурсі? – цікавиться у нікопольців Марія Полоз.

Хіти

To Top