В Покрові невідомі осквернили меморіал пам’яті (фото)

В селищі Олександрівка, яке входить до Покровської територіальної громади, сталася подія, яка викликала обурення у місцевих мешканців. Невідомі осквернили меморіал визволителів, передає Nikopolnews, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Мішенню вандалів стали імена героїв, вибиті на плиті.

Мешканці Олександрівки говорять про це, не приховуючи обурення, адже меморіал є священним місцем, нагадує, якою ціною здобувався мир. Ще живі очевидці окупації, страшних боїв, що точилися в Олександрівці, хто пам’ятає, як ховали солдат, котрі загинули у ході Нікопольсько-Криворізької операції.

В прес-службі міського голови Покрова зазначають, що саме на місці солдатського поховання минулого року було встановлено меморіал – воїнам, які полягли, визволяючи місто. А цій події передувала п’ятирічна пошукова робота, яка велася спільно з мешканцями селища. У ході тривалого пошуку були віднайдені імена 77 не увічнених солдат, чиї прізвища було вибито на гранітних плитах, як данина пам’яті та шани – встановлення історичної справедливості. І як велика надія, що до меморіалу прийдуть рідні солдат, бо їхні пошуки тривають.

Тут завжди можна побачити живі квіти.

To Top