«Від її погляду пішли мурашки»: нікопольчанка розповіла про дітей, що живуть в лікарні

Ні для кого не секрет, що після того, як у Нікополі перестали функціонувати інтернат, дитячий будинок і будинок малятка, діти, які залишилися без батьківського піклування, чекають на визначення своєї подальшої долі в лікарні. Тобто живуть в лікарні. Поки не з’явиться сім’я, яка усиновить дитину або візьме її під опіку або патронат.

«Але одна справа чути про це, а інше – побачити і відчути самому», написала в групі Бумеранг доброти никопольчанка Дар’я Дудник, яка перебуває в стаціонарі дитячої лікарні Нікополя, що на проспекті Трубників, зі своєю дитиною, повідомляє Nikopolnews.

Дар’я розповіла, що зараз в лікарні живуть вісім дітей, привезених соцслужбами. Всі восьмеро – дівчата. Вік: рік, 4, 5, 6, 7, 10, 13 і 15 років.

За словами Дар’ї, медперсонал добре ставиться до дітей. Купають, доглядають, годують.

«Але жити в лікарні! Без мами і тата, на лікарняному харчуванні. Тижнями…» – написала вона.

І поділилася своїми емоціями від побаченої картини:

В маніпуляційній кричала однорічна дівчинка, їй брали кров з вени. А поруч, у дверях сусідньої палати, стояла десятирічна дівчинка.
Від її погляду у мене пішли мурашки.
Це кричала її сестричка… А вона стояла в дверях своєї палати і, здавалось, не дихала. Дивлячись у бік, звідки долинав дитячий крик. І скільки всього було в її погляді… Хвилювання, біль, лютий німий крик.
І невимовна Сила! Сила, яку давала любов до маленької сестри.
І в цей момент, здавалося, ніщо не зможе зрушити її з місця.
Пізніше я бачила, як вона годує дитину в їдальні лікарняною їжею. З якою турботою і любов’ю… Звідки?! Коли сама не мала цього.
У свої десять їй довелося стати і сестрою, і “мамою”.
Взяти б і розділити з нею цю недитячу відповідальність… Хоч на мить.

Також Дар’я звернулася до учасників групи з проханням допомогти дівчаткам, а саме, принести в лікарню фрукти, йогурти, сирки, «Барні», рідке дитяче мило, шампуні, м’яку туалетний папір для малюків, трусики, маячки, шкарпетки.

За словами дівчини, цей список погоджений з медичним персоналом, але якщо ви хочете допомогти, краще попередньо зателефонувати до лікарні і узгодити всі моменти.

Фото дитини ілюстративне – з відкритих джерел

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Мама порізаного малюка розповіла, як усе було: відео

Пенсіонери теж хочуть жити. Допоможіть врятувати мешканку Нікополя Есаулову Любов Василівну

Як пройти рентген у дитячій лікарні Нікополя

To Top