Відома блогерка поділилася враженнями від Нікополя після переїзду з Росії (відео)

Відома блогерка Ева Абрамова, яка 14 років тому переїхала з Росії до України, а саме – до Нікополя, поділилася своїми враженнями від нашої країни, передає Nikopolnews, посилаючись на відео, записане Евою і оприлюднене в ТікТоці.

Жінка активний користувач вказаної мережі. Має більше 162 тисяч підписників і часто публікує відео, де розповідає про життя, дає різноманітні події.

У відео, про яке йдеться, блогерка відповідає на питання користувача ТікТоку, який згадав Януковича і написав, що «Яник крав, але й іншим давав».

Ева розповіла, що переїхала до України у 2007 році (від ред: це був період правління Віктора Ющенка, який очолював Україну з 2005 по 2010 рік). Вона приїхала до 100-тисячного Нікополя з мільйонного російського Ульянівська і була вражена рівнем життя українців.

“Так от у порівнянні з Росією, в Україні був рай. Я коли приїхала туди, чесно, я очікувала, що там буде пекло, розруха. Те, що нам в телевізорі розповідали про Україну” – пригадує блогерка.

Ева каже, що так добре вона ніколи в житті ще не харчувалася, в супермаркетах було повно овочів, фруктів, свіжого м’яса і готової їжі. ЇЇ дитина з «квадратними» очима складала все це до корзинки. Люди культурно проводили час, і що найголовніше, підкреслює Ева:

“Немає такого алкоголізму як в Росії. Не було п’яних мужиків на вулицях по п’ятницях”.

“У Росії розруха злидні, а в Україні на той момент рай був” – підсумувала вона.

Судячи з інших відео блогерки, наразі Ева вже залишила Україну і живе в Іспанії.

@tilitili111Ответ пользователю @asrh1sh ##украина ##россия♬ На небі – Океан Ельзи

To Top