Викрито банду, якою керував «сморящій» за Нікополем (фото, відео)

Викрито серйозну банду, що «працювала» під керівництвом так званого «смотрящого» за містом Нікополь, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на першого заступника Голови Національної поліції України Євгена Коваля.

Для виконання злочинів «на замовлення» «смотрящий» зібрав просто таки «dream team» з кримінальних авторитетів – двоє «смотрящих» за містами, районами області, його власна дружина, інші представники місцевого криміналітету. У «меню» їхньої діяльності – вимагання грошей з місцевих фермерів та підприємців, пошкодження майна, заподіяння тілесних ушкоджень та незаконне використання вогнепальної зброї, – повідомив Коваль.

Результат спецоперації правоохоронців: тринадцять підозрюваних, шестеро затриманих, десятки тисяч доларів вилучених коштів.

Завдяки успішній спецоперації, де було залучено 250 осіб особового складу, нам вдалося затримати організатора та п’ятьох його спільників. Усі вони вже отримали повідомлення про підозру. Інкримінують встановлення та поширення злочинного впливу, участь у злочинному зібранні, – повідомив Коваль.

За його словами, не уникнуть відповідальності й ті, хто звертався за унікальними «послугами» до банди. Оперативники та слідчі встановили семеро таких осіб.

До слова, серед них також є кримінальні «авторитети» з інших злочинних угруповань, які просили допомоги у врегулюванні внутрішнього конфлікту. Більшість же «замовників» зверталися до учасників банди з завданням «вибити» борги або залякати їхніх кривдників. Наразі сімом повідомили про підозру у зверненні за застосуванням злочинного впливу, – зазначає поліцейський.

І запевняє:

Боротьба з криміналітетом в Україні триває. Дякую поліцейським за відмінну роботу і переконаний, що такого роду історії працюють не лише для притягнення до відповідальності тих, хто вже скоїв правопорушення, а й слугують чітким меседжем для тих, хто лише планує це зробити. Трактування цього меседжу може бути лише одне: кожен «авторитет» чи представник кримінального світу, який думає побудувати тут свою «імперію» отримає різку відповідь від поліції.

P.S. Наступний крок, підозра суб’єкту підвищеного злочинного впливу – вору в законі, який координував дії затриманих, – пише він.

 

To Top