Як у Нікополі працює шахово-шашковий клуб і як записатися (відео)

У Нікополі працює шахово-шашковий клуб, де займається понад 50 учнів, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Зазначається, що викладачі у Нікопольському шахово-шашковому клубі – професіонали своєї справи, кандидати в майстри спорту, мають великий досвід роботи та індивідуальний підхід до дітей, адже шахи – серйозна та розумово напружена гра.

Дослідження показали, що цілеспрямоване навчання дітей основам цієї гри сприяє успішності навчання дітей в школі та їх соціальному розвитку. Для розумової роботи шахи означають те саме, що спорт для фізичного вдосконалення,– нагадують у прес-службі.

Шахи такж мають виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планування власних дій, логічно мислити.

Дітям можна розпочинати заняття вже з 5 років. Тривалість одного уроку – від 45 хвилин до 1,5 години. Для занять шахами слід виокремити 2-3 дні на тиждень.

Заняття проводяться у відремонтованому, затишному клубі за адресою пр.Трубників 13-а. Записатись на заняття або отримати довідку можна прийшовши до “Шахово-шашкового клубу” та за телефоном: 0995356883.

To Top