Які зарплати на Марганецькому ГЗК після підвищення

У березні на Марганецькому гірничо-збагачувальному комбінаті відбулося серйозне підвищення заробітної плати – середнє збільшення тарифної та преміальної частини всіх співробітників підприємства склало 20%, передає Nikopolnews, посилаючись на інформацію, оприлюднену в місцевому паблику Типовий Марганець.

Відзначається, що тепер середньомісячна зарплата на комбінаті становить 14 418 гривень, що майже на 2 тисячі гривень більше, ніж середня заробітна плата по Україні, а також на 1300 гривень вище, ніж показник по Дніпропетровській області.

У значної частини трудящих, як інженерно-технічного персоналу, так і робітників, збільшився оклад або тарифна ставка на 20-25%. Крім того, в ряді цехів і за деякими професіями є відмінності. Ось лише кілька прикладів заробітних плат працівників комбінату.

  • Гірничий майстер дільниці видобутку тепер може отримати понад 20 тисяч гривень.
  • ГРОЗ 5‑го розряду ділянок видобутку склала 29,2 тисячі гривень.
  • Електрослюсарі і машиністи конвеєрів склала близько 14,5 тисяч гривень.

У Грушівському кар’єрі оклади ІТП також збільшилися на 15%, а от максимальний розмір премії може досягати 100% від окладу.

Гірничий майстер дільниці конвеєрного розкриву отримав близько 18,8 тисяч гривень. Робочим кар’єра, крім відсотка преміювання, підвищений тариф, при чому на більший відсоток, ніж в середньому по комбінату. В результаті цього розрахункова середня зарплата при виконанні плану складе:

  • Машиніст екскаватора 6‑го розряду (ЕШ, ЕКГ і ЭРШР-5000) – 19,8 тисяч гривень
  • Машиніст екскаватора (ЕШ) 6‑го розряду на видобутку може отримати більш 20,2 тисячі гривень
  • Машиніст бульдозера 6‑го розряду – 17,1 тисяч гривень.

У Автоцеху окрему увагу було приділено водіям:

  • Водій автобуса при роботі на лінії може заробити 12,8 тисяч гривень
  • Водій автокрану – 11,9 тисяч гривень
  • Водії по вивезенню гірничої маси з кар’єру, які при виконанні плану можуть в середньому заробити 17,2 тисячі гривень.

На більш високий відсоток збільшені тарифні ставки машиністів і помічників машиністів залізничного цеху, що дозволило довести розрахунковий рівень зарплати до 17,5 тисяч гривень.

Зазначимо, що, коментуючи дану публікацію, деякі марганчане пишуть, що такі зарплати – лише на папері і навіть, що інформація – «маячня».

To Top