Завершується ремонт 10 км траси на Нікополь від Запоріжжя

На 10-кілометровій ділянці траси «Кропивницький—Кривий Ріг—Запоріжжя», який знаходиться на території Запорізької області, закінчили укладати новий асфальт, повідомляє Nikopolnews, посилаючсь на Індустріалку.

Ремонт цієї траси (на ділянці від Запорізької області до Дніпропетровської) почали в числі перших у цьому році.

За два місяці робітники повністю оновили дорожнє полотно, розчистили дороги від кущів, відновили водопропускні труби та провели інші необхідні роботи.

Зараз тривають роботи з укріплення узбіч, влаштування з’їздів, встановлення нових дорожніх знаків. Повністю закінчити ремонт траси планують на початку червня. Про це повідомляється на сторінці підприємства «Автомагістраль — Південь» у Facebook.

Автодорога Н 23 — автомобільна дорога національного значення на території України,  Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя. Проходить по території Кіровоградської, Дніпропетровської і Запорізької областей. Починається з Кропивницького, проходить через Кривий Ріг, Апостолове, Нікополь, Марганець і закінчується у Запоріжжі.

Нагадаємо, в жахливому стані поки залишається відрізок траси від Нікополя до Кривого Рогу. В Укравтодорі обіцяли, що ремонт буде виконаний в цьому році. Раніше повідомлялося, що в ході ремонтних робіт будуть використані шлаки з криворізького підприємства.

To Top