Нагадуємо, Україна переходить на літній час!

Nikopolnews нагадує, що Україна переходить на літній час. Годинники переводять вночі 28 березня.

Переведення годинника в Україні на літній час в 2021 році відбудеться традиційно в останню неділю березня. В ніч з суботи на неділю 28 березня о 4:00 стрілки годинника переводять на годину вперед. Тобто, якщо було 4:00, після переводу буде 5:00 – і тим, хто прив’язаний до графіку, прокидатися доведеться на годину раніше. Тому і лягти сьогодні краще раніше, ніж зазвичай, щоб уникнути поганого самопочуття зранку.

Нагадаємо, Верховна Рада у цьому році хотіла скасувати переведення стрілок годинника і залишити Україну на зимовому часі. Парламент навіть ухвалив відповідний законопроєкт у першому читанні. А профільний комітет рекомендував ухвалити його в цілому. Зазвичай монобільшість голосує так, як рекомендує комітет. Проте цього разу сталася несподіванка – законопроєкт у другому читанні провалили. Він не набрав достатньої кількості голосів.

Ініціатива скасувати літній час викликала дискусії у суспільстві. Хтось підтримував її, а хтось критикував. Поширювались навіть такі думки що автори законопроєкту діють в угоду олігарху Ахметову, який отримав би додаткову годину споживання електроенергії ввечері.

 

Хіти

To Top