Підсумки дня 27 квітня у Нікополі і регіоні (фото)

Добігає кінця вівторок 27 квітня, підводимо підсумки дня на Nikopolnews. Другий робочий день в Нікополі видався прохолодним і дощовим. Погода була незатишною

27 квітня в Нікополі та регіоні відбувалися різні події: і хороші, і погані. Також ми публікували корисну інформацію. Зокрема, розклад великодніх богослужінь ПЦУ і УПЦ – їх можна знайти ТУТ і ТУТ. Ще ми повідомляли про великодню акцію для Амелії Міщенко, яку проводять в одному з храмів ПЦУ. Про те, що для 2-ї школи шукають директора. І чудова новина – відновлює рух поїзд «Одеса-Маріуполь» через Нікополь, Марганець та Чортомлик. Буде простіше дістатися влітку до моря.

Складною залишається ситуація з коронавірусом у Нікополі та регіоні. Хоч нових випадків виявили не багато та за минулу добу в лікарні Нікополя померли 6 осіб. Бережіть себе та близьких!

На вулицях, в скверах і парках Нікополя комунальники сьогодні косили траву. А у старій частині з’явився новий арт-об’єкт «Хоровод».

Чепуриться до Великодня і Покров – тут активно проводять озеленення міста.

В селі Чкалове біля Нікополя реконструюють будівлю під дитсадок. Він буде сучасним, красивим і просторим.

А в Марганці захоплені туризмом та історією рідного міста люди виявили цікаві об’єкти – столітні катакомби і кам’яну брилу, схожу на половецьку бабу. Про це ми повідомляли сьогодні.

Після обіду у Нікополі трапилася аварія на газовій магістралі. Жителів селища Чкаловський попереджали про можливі проблеми з газопостачанням.

Таким був цей день.

Nikopolnews бажає всім здоров’я, успіхів і побільше хороших новин!

Додавайте наш сайт Nikopolnews в закладки, підписуйтесь на наші сторінки в мережах і месенджерах, щоб завжди бути в курсі подій Нікополя і регіону:

 

 

 

To Top