5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

5802
5802

У Нікополі помітили диво-квітку на знайомому усім дереві – ніхто не зміг вгадати

У Нікополі помітили диво-квітку на добре знайомому усім і традиційному для міста дереві. Фото квітки зробив і оприлюднив місцевий світописець Євгеній Поночевний. Він запропонував своїм підписникам і друзям у Фейсбуці вгадати, що за дерево так цвіте, передає Nikopolnews.

Варіантів у коментарях пропонувалося багато: яблуня, айва, слива, хурма, мигдаль, жасмин, мушмула, персик, магнолія, груша і навіть бояришник. Найближчим з усіх підібрався до істини той, хто написав, що так цвіте японський абрикос.

Врешті автор фото сам дав відповідь на своє питання. Виявилося, що таку квітку він помітив на звичайному абрикосовому дереві у Нікополі! Причому вона там була єдиною.

У вас розширились очі? У мене вони теж були розміром як металева гривня. Я десять разів підходив і відходив від дерева, таки абрикос. Одна квіточка на все дерево. А вчора показав це фото людям, які живуть на Лапинці, і ті зразу впізнали, кажуть , що у них точно такі ж, дві квітки на абрикосі. Так, що не тільки незрозумілі речі відбуваються в нашій країні, в світі, а і в природі також. Дерево це росте на вулиці Трубченка, – написав Євгеній Поночевний

У Нікополі помітили диво-квітку на абрикосовому дереві: фото

У Нікополі помітили диво-квітку на знайомому усім дереві – ніхто не зміг вгадати

А ось так цвітуть більшість абрикосових дерев. Правда ж, є різниця?

абрикос квітка

абрикос квітка

абрикос квітка

А це – цвіт японського абрикоса.

цвіт японського абрикоса

цвіт японського абрикоса

Ще новини Нікополя: Шухевича, Чорновола, Героїв Крут – ще 54 нові назви вулиць Нікополя надано для обговорення

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×