30 поліцейських Нікопольщини здали 15 літрів крові (фото, відео)

Поліцейські Нікопольського районного управління поліції та кущових підрозділів долучилися до Всеукраїнської акції «Здай кров – врятуй життя», передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу відомства.

Правоохоронці Нікополя, Покрову та Марганця на чолі з керівником – Олександром Клешнею, прийшли до Нікопольської станції переливання крові, та стали донорами.

У травні по всій країні проводиться загальнонаціональна акція «Здай кров – врятуй життя».

27 травня, у рамках цього заходу 30 поліцейських Нікопольської оперативної зони здали 15 літрів крові, що за словами медиків, може врятувати життя 100 дорослим та 150 дітям.

Правоохоронці поповнили банк крові для надання екстреної та невідкладної допомоги пацієнтам лікувальних закладів міста та району, потреб потерпілих внаслідок аварій.

Скористатися зібраними препаратами крові зможуть за необхідністю всі місцеві лікарні.

Основна мета акції, яка нині проходить в Україні – це привернення уваги усіх учасників дорожнього руху до аварійності на автодорогах для зменшення кількості травматизму та смертей внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

“Допомагати тим кому це життєво необхідно – моральний обов’язок кожної людини», – сказав керівник поліції Нікополя Олександр Клешня.

Поліція бажає всім пацієнтам якнайшвидшого одужання.

To Top