309 дітей у Нікополі отримають по 2 тисячі до 1 вересня: що потрібно знати

04.08.2021 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей”, якою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 має вік 6 – 18 років (включно), передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Згідно з Порядком одноразова грошова допомога виплачується багатодітним сім’ям, які в серпні 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Станом на 01.08.2021 в місті отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей 122 родини, у яких виховуються 309 дітей відповідного віку.

Для отримання одноразової грошової допомоги подавати будь-які додаткові документи не потрібно. Робота буде проведена управлінням соціальної політики за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення батьків.

Передбачається, що виплату допомоги Управління здійснить у серпні у спосіб отримання державної соціальної допомоги, тобто на рахунки одержувачів, відкриті в банківських установах, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Багатодітним сім’ям, у яких термін виплати допомоги малозабезпеченим сім’ям сплив у липні 2021 року, необхідно терміново надати до управління соціальної політики заяву з необхідними документами.

Більш детальну інформацію щодо виплати допомоги можна отримати за телефоном 0995408535.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Як у Нікополі пройшла сесія міської ради 30 липня (відео)

ДСНС запрошує на роботу: посади, умови, зарплата

Цеглина замість айфону – Нова пошта офіційно прокоментувала ситуацію

To Top