Олександр Саюк пообіцяв безкоштовний проїзд для школярів (відео)

Міський голова Нікополя пообіцяв безкоштовний проїзд у громадському транспорті для школярів у навчальні дні з 1 травня. Про це він розповів в ході прес-конференції після сесії 26 березня, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на відео прес-служби Нікопольської міської ради.

За словами Олександра Саюка, з цього питання пройшли обговорення з депутатами, які схвалили таке рішення. Мер підкреслив, що обмежень за часом для дітей не буде – адже багато хо з них з них займаюється в секціях і гуртках. Але безкоштовний проїзд буде тільки в навчальні дні.

Орієнтовно з бюджету міста перевізникам виділять 5-6 мільйонів гривень на рік (184 навчальних дня), щоб вони возили школярів безкоштовно.

Точна сума компенсації буде відома після вивчення пасажиропотоку саме серед учнів шкіл, який проведуть у квітні. Олександр Саюк запросив всіх охочих долучатися до цього процесу. З яких статей видатків міського бюджету заберуть кошти для компенсації перевізникам, міський голова не уточнював.

Нагадаємо, на цьому тижні Асоціація перевізників Нікополя опублікувала в соціальних мережах оголошення про скасування пільгового проїзду для школярів з 1 травня, що викликало великий суспільний резонанс. Багато батьків були обурені, а представники перевізників, відповідаючи на обурення, писали, що весь цей час вони компенсували пільги для дітей за свій рахунок, але під час кризи дозволити собі це робити і далі не можуть.

Вже на наступний день прес-служба оприлюднила відеозвернення Олександра Саюка, який пообіцяв вирішити питання позитивно для обох сторін. А сьогодні з’явилася конкретика. Подробиці у відео нижче.

 

 

To Top