«Б’ють на сполох». Нікополь «тоне» у бездомних тваринах, а притулку потрібна допомога!

Всі предложки нікопольських пабликів, в тому числі і Nikopolnews, забиті повідомленнями про бездомних, маленьких і дорослих, собак і кішок, яких відчайдушно намагаються прилаштувати волонтери. Інформації про тварин просто море. Так звані «перетримки» найчастіше зайняті, а міський притулок переповнений.

У притулку бродячих собак стерилізують і виходжують хворих, дають притулок старим і немічним. Співробітники та волонтери падають з ніг. А бездомні тварини нікуди не діваються з вулиць Нікополя. Тому що їх «армію» постійно поповнюють нові – викинуті господарями. Цуценята та кошенята, а також дорослі, які стали непотрібними, домашні тварини. І якщо не зайнятися вирішенням цієї проблеми впритул, якщо не контролювати на міському рівні власників безпорідних тварин, що дозволяють їм розмножуватися, ситуація буде тільки погіршуватися. А волонтери не залізні. Вони вигоряють, втомлюються. У них закінчуються сили. І гроші.

Знову б’ю на сполох. Загрузла в боргах, далі нікуди. Притулок переповнений, собак майже не беруть. Мені дуже важко прогодувати понад 300 тварин. Борг по їжі перевалив за 18 тисяч. І борги в «Панді» по шалено складним ДТП-шникам! Суми космічні, – написала днями найвідоміший волонтер Нікополя Олена Омельченко.

Вона не в перший раз б’є на сполох. Кожного разу долаючи непереборне з допомогою добрих людей. Тільки одному Богу відомо, де бере сили ця тендітна жінка, щоб продовжувати свою благородну справу. Але і вона не із заліза.

Я так і не навчилася покласти ДТП-шника і чекати, що саме пройде. Або гіпс приліпити без рентгена – нехай м’язи атрофуються і кість як притулилася, так і зростеться. Так, саме так мені і радять поступати “знавці”. Тягну їх, дура, в «Панду». А потім плачу, що нічим гасити борги. Таке я чую ой як часто. Але що ж, буду змушена так і робити. Або взагалі нічого не робити…. Ховати ж однозначно дешевше.
Вибачте за цей злий жарт. У мене дійсно немає більше сил, – зізналася Олена.

Якщо ви можете допомогти погасити борги, ось реквізити:

  • Картка Приватбанку 4731 2191 2423 8217. Одержувач Омельченко Олена Іванівна
  • р/р UA61 305299 00000 26009050280108 в КБ ПриватБанк, МФО 305299, отримувач Благодійний фонд “Нікопольський притулок для тварин “Шанс на життя”, ЄДРПОУ 41469752.

Заздалегідь спасибі.

І нам всім треба серйозно думати, як вирішити проблему з бездомними тваринами в Нікополі.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Відео – До нікопольського притулку приблудився дикий кабанчик

To Top