Без параду і каші: у Нікополі святкували День Перемоги (фото, відео)

У Нікополі 9 травня пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні. На мітингу побував кореспондент Nikopolnews.

В цьому році, як і в минулому, не проводили парад і не влаштовували традиційних народних гулянь з роздачею солдатської каші тощо – все через карантинні обмеження. Але людей, незважаючи на сильний вітер і прохолодну погоду, о 10:00 біля Вічного вогню зібралося досить багато – серед них і діти, які прийшли з букетами квітів.

Звучала музика: з динаміків лунали пісні воєнних років, грав духовий оркестр і можна було навіть почути пісні у живому виконанні дітей і онуків переможців. Атмосфера панувала святкова.

Для ветеранів на мітингу підготували спеціальні місця для сидіння. Присутні на заході представники влади на чолі з мером Нікополя Олександром Саюком спілкувалися з героями війни, вітаючи їх і дякуючи їм за подвиг.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих. Після урочистих промов, покладання квітів і залпів з гармат нікопольці подивилися невеликий концерт, присвячений 76-ї річниці Перемоги.

To Top