Біля Нікополя на території ПАТ знайшли гранату

У Нікопольському районі продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети, передає Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Так, 14 травня о 09:00 у Нікопольському районі, біля села Старозаводське, на відкритій території приватного акціонерного товариства під час обходу території працівником виявлено предмет, схожий на застарілу ручну протипіхотну гранату Ф-1.

Відділенням Групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону Спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області виявлений боєприпас знищено шляхом контрольованого підриву.

Також в ці дні знаходили боєприпаси і в інших районах області.

13-го травня, о 13:50 у місті Новомосковськ на вулиці Північна під час прогулянки чоловік натрапив на предмет, схожий на сучасний артилерійський снаряд калібру 115 мм.

14 травня, о 08:10 у Софіївському районі, 2 км на захід від селища Софіївка під час польових робіт громадянин виявив предмет, схожий на застарілий артилерійський снаряд калібру 76 мм.

Об 11:20 у Софіївському районі, 500 м на північ від селища міського типу Софіївка під час польових робіт чоловік знайшов предмети, схожі на застарілий артилерійський снаряд калібру 47 мм та мінометну міну калібру 82 мм.

Дані боєприпаси теж були знищені шляхом контрольованого підриву.

Місце небезпечних знахідок обстежено, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Рятівники звертаються до громадян:

Шановні громадяни! При виявленні підозрілого предмета, що може виявитися вибухонебезпечним:

  • не чіпайте, не відкривайте, не рухайте знахідку;
  • зафіксуйте точний час, коли вона була виявлена;
  • відгородіть місце, де знаходиться підозрілий предмет;
  • відведіть подалі людей від підозрілої знахідки;
  • припиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця;
  • організуйте тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених фахівців та не допускайте туди сторонніх осіб;
  • про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити до Служби порятунку «101» та Національної поліції.

To Top