Близька до критичної: про ситуацію з коронавірусом у Нікополі (відео)

Ситуація з коронавірусом у Нікополі близька до критичної. Про неї у сюжеті пресслужби НМР розповіла директор центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Горяна, передає Nikopolnews.

Лише за один місяць кількість хворих на COVID-19 у Нікополі зросла відразу у декілька разів. Якщо 9 вересня кількість осіб на самоізоляції становила 176 осіб, то сьогодні ця цифра – понад 700.

Відділення для важкохворих працює на межі. І що найсумніше, хвороба не оминає молодь та дітей. Наразі у Нікополі 73 дитини з позитивним ПЦР-тестом.

Летальні випадки від COVID-19 стали вже щоденним фактом, тому часу зволікати не лишилося. Ми закликаємо усіх вакцинуватися, тому що зараз питання життя та смерті стоїть над гостро, – кажуть у сюжеті НМР.

І додають:

Факти говорять самі за себе, вакциновані люди, або не хворіють, або долають хворобу дуже легко.

Центр масової вакцинації в Палаці урочистих подій знаходиться за адресою: пр.Трубників, 25 (тел. 050-82-36-230). Пункт працює з 9:00 до 12:00 (окрім суботи).

Якщо динаміка захворюваності не зміниться, місто перейде до червоної карантинної зони. А це значить, що ми можемо повернутися до дистанційного навчання і роботи, – зазначається в повідомденні пресслужби.

Детальніше – у сюжеті нижче.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Никополе три новых смерти от коронавируса: общая ситуация на 11 октября

Коронавирус в Никополе 11 октября – более 100 новых случаев за сутки

Еще три смерти в Никополе от коронавируса: общая ситуация на 10 октября

To Top