Брат хлопця, що поцупив пожертви для Амелії, звернувся до нікопольців (фото)

Раніше Nikopolnews писав про резонансну подію, яка вразила весь Нікополь. З центрального універмагу було вкрадено скриньку з пожертвами для тяжко хворої десятимісячної дівчинки Амелії Міщенко.

Обличчя злодія зафіксувала камера, і фото потрапило в мережу. Нікопольці бурхливо обговорювали цей глибоко аморальний вчинок. Досить швидко знайшлися люди, які впізнали хлопця і оприлюднили його ім’я. Того ж вечора злодія спіймала поліція.

Як з’ясувалося, грошей у скриньці виявилося небагато – менше 50 гривень. Але всіх обурив сам факт. Як можна вкрасти у хворої дитини??? І подію продовжують обговорювати в соціальних мережах.

А сьогодні, 23 лютого, в пабліку Типовий Нікополь з’явився пост Олександра Копилова – брата того самого Євгена Копилова, який поцупив ящик.

Олександр пише, що не виправдовує свого брата і щиро засуджує його вчинок. Чоловік закликає всіх допомогти Амелії, як це зробив він сам. Але просить пощадити його батьків… На яких, за словами Олександра, влаштували цькування.

Я не хочу говорити про вчинок мого брата – тут все зрозуміло. Але сподіваюся, що резонанс і галас допоможуть збільшити збори коштів, і кожен, хто відреагував на ситуацію коментом, може не поскупитися і на копієчку. Я, наприклад, про цю крихітку дізнався саме таким сумним чином і допоміг сумою, в три рази більше вкраденої. Приєднуйтесь! – закликав чоловік.

Він розповів, що працює далекобійником, і зараз знаходиться далеко від дому. Дуже переживає за своїх батьків, яким всі перемивають кісточки.

Мені дуже шкода своїх батьків, я не можу зараз їм нічим допомогти, але ті, хто вважають, що вони погано виховали сина і це їхні проблеми, скажу так. Виховували нас однаково … Я старший син Копилової Ольги Володимирівни, після закінчення НКДДАУ в 2009 році призвався на контракт в ЗСУ, відслужив в армії 8 років, неодноразово брав участь в АТО/ООС (найважчий період – грудень 2014 під ДАП), після звільнення влаштувався водієм-міжнародником, змушений місяці проводити в дорозі далеко від сім’ї, щоб сім’я жила нормально. А зараз, перебуваючи в дорозі, змушений проситися додому, щоб захистити своїх батьків, – написав Олександр, підкріпивши свої слова фото, зроблені під час служби в армії, і скріном перекладу для Амелії.

У Нікополі пройшов благодійний майстер-клас з живопису для Амелії (фото)

В Никополе неизвестный украл ящичек с деньгами для Амелии

В Никополе поймали вора, укравшего «ящичек» с пожертвованиями для Амелии

Хіти

To Top