Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
4769
4769

«Був Воїном Світла. У кліпі на 2:29» – Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву (відео)

«Був Воїном Світла. У кліпі на 2:29» – Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву (відео)

Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву. Про його загибель вчора повідомив побратим, теж нікополець Олександр Шевченко. Розвідник, сержант 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Костянтин Малява помер в ніч на 16 червня під Авдіївкою від поранень, не сумісних з життям.

За два тижні до загибелі Костя записував відео – звертався до земляків з Нікополя, закликав не ховатися від ТЦК, а долучатися до нього і таких як він. Ставати на захист рідної землі.

Адже Герої-добровольці – не титани зі сталі. Вони отримують поранення і гинуть.

І от не стало ще одного з них. А цей запис став останнім у Тік-тоці Костянтина Маляви.

Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву

Звістка про загибель Костянтина Маляви сколихнула Нікополь. Надто непересічною людиною він був. Надто для багатьох. Позитивний, відкритий, безстрашний. Мав багато друзів. Здавалося, що з ним нічого не може статися, що він безсмертний. Але, на жаль, це не так. Герої теж вмирають.

Костянтин був учасником Революції Гідності у 2014-му. А після Майдану долучився до сил АТО на Донбасі. Звісно, не міг залишитися осторонь, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення. Декілька разів був поранений, але повертався на фронт – до своєї рідної бригади.

Нікопольці оплакують Костянтина Маляву, висловлюють співчуття дружині і дітям, публікують в соцмережах свої спогади про нього, збережені фото і відео…

«Був Воїном Світла, у кліпі на 2:29» – Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву (відео)

Костянтин з родиною у ще мирному Нікополі

Революція гідності. 2013-2014 рік. Кліп «Воїни Світла». Наш нікопольській хлоп в кадрі на 2:29. Справжній патріот, герой, чоловік.  Не стало Кості «Косима». Наше дитинство пройшло пліч о пліч. Футбол на асфальті, купання на «рогах», перші розборки та інше. Клята йо***а війна… я дуже хотів, щоб ти разом з дружиною керував відбудовою Нікополя. Ваш сильний тандем міг би змінити все на краще. Відпочивай, друже. Я казав тобі, що ми навчаємо людей вбивати під***ів. Я обіцяю, що будемо збільшувати кількість загиблих руських. Я обіцяю, що твій Нікополь буде процвітати. Ми відбудуємо його та зробимо його справжнім європейським містом, – написав друг Костянтина Дмитро Науменко

У кліпі «Воїни Світла» «Ляпіса Трубецького» – нікополець Костянтин Малява на 2:29 хвилині

«Був Воїном Світла. У кліпі на 2:29» – Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву (відео)«Був Воїном Світла. У кліпі на 2:29» – Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву (відео)

Найбільше за все я боюсь втрачати друзів. Я не вірили до останнього і чекала, що скажуть, що то помилка. Але ні…Костянтин Малява це людина з величезної Літери, з величезним серцем, людина свято та позитива. Людина яка вміла завжди підтримати коли опускаються руки. Люди, я таких за 10 років війни не зустрічала. Люблячий батько та чоловік. Найтепліші розповіді про свою родину. Я хочу, щоб всі ці відео залишилися на згадку та пам’ять. Мої щирі співчуття. Хай горить у пеклі @бана русня! – написала Ольга Данилова

Костя, Друже… 2 тижні з лишнім як з тобою говорили. Жартували як завжди, трохи про війну, про обстріли, і знов жартуємо. Бо такий ти був, втілення нескінченної енергії, гумору і життя. Слухаю твої голосові, і як же не хочеться вірити, що вони останні. Ти віддав всі свої кращі роки, ти віддавав все що було, до останнього. Тепер віддав життя.. Герой, Козак і Людина з великої літери, щирий і вірний Друг! Кращий з кращих! Більше немає ані слів, ані думок. Тільки сум… Назавжди в пам’яті! – написав Євген Тутуров

 

А Олена Зінченко згадала, як 9 років тому разом з дружиною Костянтина Галиною, яка працює хореографом, готували постановку, присвячену Костянтину. Вона оприлюднила і відео того виступу у 2015 році.

Олена написала:

2015 рік.
Ми вже не вперше танцюємо цю постановку.
Бо вже рік як війна, і рік, як вона актуальна.
Але цього разу у мене перед виступом особливо трусяться піджилки.
Бо сьогодні вперше в живу побачить танець той, для кого він був створений.
У відпустку приїхав чоловік нашої керівниці Галі.
І ось він виблискує серед глядачів. Такий молодий красивий військовий.
Костя Малява.
І весь він ніби огорнутий увагою і любов’ю своєї милої. Може тому так прямо і гордо стоїть. Так щиро і сміливо усміхається.
А у нас з дівчатами підгинаються колінки.
Бо хочеться саме зараз станцювати якнайкраще. Аби надовго у пам’яті Кості залишилося творіння його дружини.
Бо потім знову в бій.
І знову війна.
І невідомо коли нова зустріч.

Весь цей час Костя боронив нас.
Огорнутий любов’ю і увагою своєї милої, виживав там, де неможливо вижити.
Був сильно поранений. Але після реабілітації добровільно вернувся у стрій.
Воював на самому вістрі атаки.
Сьогодні вночі Костя загинув.
Але я його пам’ятатиму, поки стане моєї пам’яті. І розповідатиму іншим про Героя.

«Був Воїном Світла. У кліпі на 2:29» – Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву (відео)«Був Воїном Світла. У кліпі на 2:29» – Нікополь оплакує десантника Костянтина Маляву (відео)

Офіційно влада Нікополя про загибель Костянтина Маляви ще не повідомляла. Дата прощання наразі невідома. Nikopolnews повідомить про це, коли інформація з’явиться.

Ще Новини Нікополя: Герою з Нікопольщини і всім полеглим Захисникам присвятили пісню (відео)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×